| miha_6184 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie va rog frumos niste exercitii recuperatorii pentru cineva care a avut mana in ghips din cauza ca a facut intindere de ligamente. Niste exercitii care sa ajute mana din nou sa-si dea drumul la miscare, sa se poata folosii. Cred ca stiti la ce ma refer. Multumesc Anticipat si la cele mai bune exercitii fizice

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| aladin03 a răspuns:

Intrebati un doctor! nu va costa nimic.sanatate