| Maria_Rahela_1992 a întrebat:

cum pot opti marirea sanilor? motive anume. daca nu se poate asta e.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| TheDarkStar a răspuns:

Awesome, esti fenomen.
Si nu stiu nici o metoda scuze.

| alma17angel a răspuns:

Esti prima pe care o aud intreband cum sa OPREASCA cresterea sanilor!

| Maria_Rahela_1992 explică:

Dar nu vrea chirurgical, ca pot sa spu ca uni poate vor raspunde asa