| yasmiyasminutza a întrebat:

Onorabililor, buna TPU, cine imi poate spune ceva pentru marirea sanilor. va rog frumos am nevoie.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Marimea sanilor este conditionata genetic. Nu exista metoda sa-i maresti realmente. daca iei contraceptive, ei se vor mari putin (ca in timpul menstruatiei), dar numai pe perioada tratamentului. daca te ingrasi, vei depune ceva grasime si vor fi mai mari. In rest, interventii chirurgicale daca chiar simti ca nu exista nimic altceva mai valoros in fiinta ta si crezi ca doar sanii mari te reprezinta.

1 răspuns:
| CriCri04 a răspuns:

Eu auzisem ca cica daca mananci muuuullltttt porumb si... marar sau patrunjel nu mai stiu... in timp iti cresc sanii, dar nu am incercat laughing