| Ionut2147 a întrebat:

De cateva zile ma inteapa in piept in partea dreapta cand trag aer adanc in piept uneori, intepaturile apar si noaptea cand dorm si ma fac sa ma trezesc din somn. Ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Akaal a răspuns:

Este posibil sa ai o afectiune la inima sau plamani, sau chiar la un muschi, poate fi si din cauza une pozitii incorecte a corpului, daca e doar o intepatura, fara alte simptome, e posibil sa nu fie ceva foarte grav, am sa te sfatuiesc sa consulti un medic pentru a afla cauza exacta.
Pot fi numeroase motive pentru ceea ce ti se intampla.