| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de la o vreme ma doare degetul mare de la picior, nu stiu care-i cauza, nu m-am accidentat sau ceva. Am incercat sa-l tratez cu apa oxigenata si s-a facut o spuma alba...stie cineva care ar putea fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Acum mă doare degetul ala de lângă degetul mare sad
Poate am asa simptome ca, cred ca am guta si imi vin simptome de guta..Nu stiu broken heart

| iKaiju a răspuns (pentru anonim_4396):

Aproape am omorat o gaina a bunicii si o aruncat cu sarmale dupa mine =(

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru iKaiju):

crying irosește sarmalele

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Este fată

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

I am spuswinking