| claudiu1234512345 a întrebat:

De o saptamana ma doare testiculul stanga dupa ce alerg.Ce s-ar putea intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Voluntar a răspuns:

Asta din cauza ca faci efort si eu te-as sfatui sa te duci la doctor. Poate fi vorba de operatie.big grin Du-te pana nu-i tarziu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Sfatul meu este să consulți cât mai repede un medic, poate deveni o problemă serioasă, nu sta așa. O seară bună!

| skrtelmrs a răspuns:

Pe mine ma durea din cauza ca nu urinam..nush la tine care e problema..la mine asta era si mai e in continuare

| claudiu1234512345 explică:

M-as duce la doctor, dar nu stiu cum sa le spun la parinti si singur nu prea ma descurc.

| ayame_9706 a răspuns:

Problema ta poate fi de natura musculara si iradiaza durerea in testicul, avand in vedere ca faci miscare, dar cel mai bine ar fi sa te prezinti la medic. E o zona foarte periculoasa in care sa ai probleme asa ca nu ezita sa consulti un specialist.happy