| George_Robert_1996 a întrebat:

Salut.
De vreo 2 saptamani am probleme cu somnul, in sensul ca ma trezesc de cateva ori pe noapte, fara sa stiu de ce, si nu ma odihnesc cum trebuie.
Ce ar trebuii sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sspyddy a răspuns:

Incearca sa iti consumi toata energia pe timpul zile fa putina miscare iesi la un fotbal sau alearga si seara inainte de culcare bea o cana de lapte caldwinking
am avut si eu aceste probleme si am facut in asa fel incat pe parcursul zilei sa fac ceva ce necesita mult efort pentru imi consuma energia si seara cu o cana de lapte cald si dormeam ca un prunc big grin
funda?

2 răspunsuri:
| sspyddy a răspuns:

Ma bucur ca team putut ajuta