| FloAR3 a întrebat:

Salut, de vreo 3 zile nu pot sa plec la viceu, ce sa fac? asa ma simt de balonata si umflata, ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Bea dimineata pe somacul gol o cafea si o sa vezi efectul dupa...

| viotedy a răspuns:

Dicarbocalm

| FloAR3 explică (pentru viotedy):

Da care pretul lui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e ala "viceu"?

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar grafe? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Cred ca astia o sa ajunga sa vorbeasca intr-o limba pe care o inteleg doar ei. happy

| Dianatips a răspuns:

Bea dimineaţă cafea şi fumează o ţigară happy
Dacă eşti nefumătoare optează pentru o ţigară slabă.

| anne0006 a răspuns:

Un ceai de cozi de cirese sa un supozitor, se rezolva sigur, noroc

| ralucap91 a răspuns:

Mama mea scapa daca manaca grafe sau kiwi dimineata pe stomacul gol, acum depinde de fiecare organism