| Katalin12 a întrebat:

De vreo saptamana, urechea stanga imi este infundata. Initial, nu am luat in seama, dar pe masura ce lasam, mi se infunda mai tare, pana intr-o seara cand m-a durut extrem de tare. In ureche nu sunt umflat si nu ma doare cand ating. Iau antiinflamatoare de 3 zile si nu ma mai doare, dar este la fel de infundata si imi creaza o senzatie urata. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde crezi ca putem sti noi? du-te la un medic, poate fi o infectie urata, poate fi oreion pot fi multe si periculoase

| Marius_Dimulescu_1995 a răspuns:

Poate ai tras curent sau poate ai o infectie, cine stie. Nu stii niciodata cat de periculos poate fii, si data vii toare cand mai patesti ceva de genu nu mai astepta sa vezi ce se intampla si mergi direct la un specialist.

| Amalialialialia a răspuns:

Pai ia ulei degatit floarea soarelui incalzeste intro lingura dar nu mult si toarna tot in ureche atunci iti trece

| Anamariaciocan a răspuns:

Poti sa iei OTOCALM! Te va ajuta☺