| Facese a întrebat:

Salut, deja de 2 saptamini imi e umflat soldul sting de la picior. Cel mai important, e ca cind alerg ma doare, iar cind nu, nu ma doare... Uneori am o durere insuportabila, si cad jos de durere, Astept un sfat

numai sa nu fie : pleaca la medic, ca am fost si medicu mi-a scris niste unsori, dar nu ma ajuta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Eu zic ca faci exercitii de kinetoterapie cu timpul iti va trece, exemple de exercitii stai intins in pat pe spate indoi genunghiu pana ajunge cu el la nivelul piptului si revii inapoi faci de 5 ori pe un picior si apoi pe celalalt, si biciclteta cred ca te ar ajuta.

| Delicate a răspuns:

Salut,Mihai