| numaieoadi a întrebat:

Din ce cauza ma doare soldul cu tot cu picior? Am durere insuportabila dimineata cand ma trezesc si abia ma dau jos din pat, dar dupa ce incep sa ma misc imi trece. Va rog sa-mi spune-ti cauzele si ce as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Daca nu te-ai lovit inseamna ca ai un blocaj pe coloana de la o raceala.

| Roses a răspuns:

Ar trebui sa te duci la medic sa-ti faca un control. Pe unii, cand ii dureau soldul cu tot cu picior, aveau hernie de disc. Nu te speria, nu sunt doctor ca sa iti spun sigur, dar mai bine te-ai duce la medic. happy

| Robi673547 a răspuns:

Eu cred ca ar putea fi din crestere, dar nu sunt sigur. Du-te la doctor.

Bafta.