| carolina25 a întrebat:

Salut dragilor! Va rog sa ma ajutați sad am niste buze cam mici dar numi plac puteți sami dati niste sfaturi cum sa le fac sa crească mai mari nu sa para ci sa fie mai mari
P.S nu vrau sa aud variante cu chirurgie, pastile... Sau ca ești așa cum ești... Vreau remedii naturale concrete care sa ajute bine si in timp scurt laughing va iubesk

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza cu borcanul o stii rolling on the floor))))?

| carolina25 explică:

Ma scuzati eu vreau serios pentru totdeauna

| gladitor a răspuns (pentru carolina25):

Trebuie eu sa te sarut

| carolina25 explică:

Gladiator mersi a fost o gluma bună (k)laughing

| 3usinumai3u a răspuns:

Pai să speram ca înțelegi. Iei un borcan îl pui pe gură și tragi cu buzele suflad n aer spre tine

| 3usinumai3u a răspuns:

Scuze dată trecută nu am spus prea bine deci iei un borcan îl pui pe gură și tragi aer din elspre ține ținând buzele puțin deschide trăgând aerul spre tine și poți continuă asta mai mult timp la mine a mers sper ca te.am ajutat