| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt Sergiu, seara cateodata ma doare capu, ziua nu ma doare (la creierul mic).
Din ce cauza am aceste dureri?
In general dorm pe la 11-12 si ma trezesc pe la 8-9. (sunt fumator)
Ma poate ajuta careva?
Sanatate!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca sa lasi tigara la o parte si sa vezi daca te mai doare capul.

| JohnnyBi a răspuns:

Daca esti slab poti fi anorexic (sau cum masa ii zice ca mereu uit termenul), sau anemic. daca nu este cazul poate fi de la somn neodihnitor (desi dormi mult, nu dormi bine) sau de la stres.

| dirtull a răspuns:

Poate ai sinuzita. ca fumator stiu ca ai un program dezordonat. asa pateam si eu. se poate sa te fi tras curentul.