| NisipLaMare a întrebat:

Salut, Folosirea unui Feon care apartine altei persoane poate imprastia microbii din interiorul lui?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Imprastie microbi si chiar daca al fi al tau. Daca sunt.

| NisipLaMare explică (pentru darrio2007):

Acum este cat se poate de clar.Mersi

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, deoarece feonul nu absoarbe microbii nimanui, doar elimina aer cald sau rece.

| relian a răspuns:

Ala nu este aspirator, ventilatoruyl sufla aer, adica prea aerul din spatele aparatului si il arunca in fata, deci nu se duce aerul de pe capu cuiva in acel ventilator, feon ce spui co fi.

| alexandradlr a răspuns:

Probabil da, dacă acesta are microbi, dar nu vad ce microbi ar putea întra acolo, plus ca este o atmosfera calda care ar trebui sa ii omoare.

| NisipLaMare explică (pentru alexandradlr):

Cand i-l pornesti 1-2 secunde este rece...