| MarianPapuc98 a întrebat:

In aceasta noapte nu am dormit deloc bine, de la 8 dimineata la 3 la pranz, nu am putut sa dorm iar astazi plec in club si stau pana la 5... deci nu prea o sa pot dormi. Imi e frica sa nu fac infarct. am 18 ani. e posibil sa fac infarct sad de la oboseala...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| KronstadtResurrection a răspuns:

Club de echitație, sau de poker?

| LexTerOp a răspuns:

Salut! Nu!, nu ai nicio sansa de infarct, sa nu iti treaca prin cap, doar ca iti dai organismul peste cap si te vei simti rau. si foarte obosit, Te sfatuiesc sa iei un energizant cu tine care nu contine multa cofeina, in principiu nu o sa faci infarct dar iti dai organismul peste cap... Fundita? happy

| NumeUtilizatorUtilizator2019 a răspuns:

Nu exista sanse mari sa faci infarct, dar incearca sa te culci din ce in ce mai devreme. De exemplu, daca te ai culcat la 3, a doua noapte sa te culci la 2, apoi la 1, si tot asa. Bafta!