| Jeke a întrebat:

Salut, in dimineata asta m-am trezit cu o durere destul de mare in dreapta jos, pe la apendic, iar cand am urinat durerea s-a accentuat in timp ce faceam asta dar dupa a disparut, ce inseamna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Inseamna sa mergi urgent la medic si cum n-ai unde ca-i sambata, mergi la urgente. Nu-i de gluma. Daca vrei iti explic eu prin ce am trecut si urmarile pe viata daca ai apendicita. Stii ce ma bucura? Ca ai scris "la apendic". "Bantui" de multa vreme pe acest site si am vazut multi care scriu ca "ma doare la apendicita".