| SergiuMD a întrebat:

Salut la toti am 19 ani si in ultmima saptamana am greturi, ameteli si slabaciuni ce sa fac? am masurat tensiunea si ii excelenta, aceste simptome am mai avut cind eram mai mic si am dat analize, medicul mi-a spus ca hemoglobina ii scazuta, ce sa fac dati-mi niste sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| SergiuMD explică:

Ok mersi

| lovemusic90 a răspuns:

Primul lucru pe care trebuie sa il faci e sa te duci la doctor. Nu trebuie sa il ocolesti sau sa incerci sa gasesti tu cateva chestii pe care ai putea sa le ai etc. Apoi, o sa iti faca un control, o sa te puna sa faci tot setul de analize si de aici mai departe el stie. happy

| Nostress9602 a răspuns:

Incearca sa faci naliza generala de singe. apoi consulta-te cu medicul el iti v-a spune care e problema