| MorTulViu a întrebat:

Salut la toti! Am si eu o problema de 1 sapt incoace ma tot doare partea stanga a capului, nu stiu din ce cauza m-a luat durerea. am luat cateva pastile dar degeaba. Cand ma ajez in pat ma doare putin, dar dupa ce m-am ridicat ma doare foarte rau. Ce pot face?
Dau FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ionutzujohn a răspuns:

Buna poate ai o nevralgie daca vrei sa fi sigur poti consulta un medic. Eu cand am avut am cumparat un gel antiinflamator si mama mi-ai facut masaj la cap si mi-a trecut dar e ok sa mergi si la doctor ca sa fii sigur... sanatate si ...astept fundalaughing)

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți merge la un consult medical, la medicul de familie. Sănătate!
Pa, pa.

| Maxim96 a răspuns:

Mergi la consultatie la medicul de familie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este posibil o nevralgie.
Du-te la medicul de familie, iti va da ceva.
Te pup!

| CastleOfGlass a răspuns:

Sa mergi la un doctor pentru un consult este cel mai indicat, dupa parerea mea.

| Teutza_Teo_1999 a răspuns:

Poti consulta medicul de famile!