| Poseidon69 a întrebat:

Salut.
M-am pus aseară frumos sa ma culc pe la ora 12 cam asa.
Și am visat ca eram la ceva gen cantina cu mai multe mese și la o masa era iubita mea cu o prietena de a ei și o fetita mica de tot. Adică cam 3-4 maxim 5 ani.
Și ma pun lângă iubita mea la masa și o întreb cine e fetita.
Și ea îmi răspunde fix asa.
"EA ESTE ROXANA!"
Și la ora 7 fix m-a trezit alarma.
Și faza și mai nașpa e ca azi o murit o prietena care o chema Roxana la ora 7:02 (după spusele polițiștilor)
Cum... Ce înseamnă asta? E normal?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Eu zic să mai adormi odată și să visezi câțiva useri de p-aici, de pe TPU... Stai oleacă să mă uit la numele lor, REVIN!

| Catrice a răspuns:

O nimic toată, ai numai niste puteri paranormalehee hee

| Sn4k3 a răspuns:

Vezi poate visezi si de liverpool - arsenal de luni. Dai si tu un pont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseamna nimic.e doar un vis.

| Elelei a răspuns:

Vezi daca te culci tarziu? Visezi prostii.

| Blu3Li0n a răspuns:

Este doar o simplă coincidență?