| slawyk a întrebat:

Am visat aseara ceva ce ma distrus moral si sunt astazi intr-o situatie depresiva de nedescris, ma poate ajuta cineva cu rastalmacirea visului, va rog din suflet! Am visat ca am vorbit cu bunelul meu care a murit cu foarte multi ani in urma, am o amintire foarte vaga despre el, parca umbla in jurul unei mese si bolmojea ceva, eu il intreb ce face de umbla asa in jurul mesei: "faci vraji bunele?" il intreb eu, dar el nu raspunde, atunci il intreb eu: " spune-mi bunele, cati ani o sa traiesc eu?" El mi-a raspuns, 35. Atunci am inceput a plinge si ai spune, cum 35, asa putin(eu am 28 de ani)?! Atunci m-am trezit. Ajutati-ma va rog, oare ce vrea sa insemne asta, poate fi adevarat?!

2 răspunsuri:
| Joker92 a răspuns:

Nu este adevarat, stai linistit.Nimeni nu iti poate spune cand poti murii, poate acum iesi din casa si te loveste o masinathinking nici nu ajungi la 35. Oricum fi increzator ca o sa fie bine, si asa va fiwinking

| IuliaChiuian a răspuns:

Poate vroia sa spuna inca 35 sau asa ceva...