| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma numesc Mircea de la 15 ani am observat ca sfarcul drept e mai mare decat cel stang, am facut o fotografie ca sa vedeti si voi care e problema http://iceimg.com/i/fd/23/34d89c9936.jpg
cel de sus e dreptul cel de jos e stangul ca sa vedeti diferenta.cand il strang nu ma doare deloc, dar acest fapt ma face sa ma jenez vara sa ma dezbrac.va rog luminatima cu un sfat cum sa scap de problema aceasta. Multumesc Anticipat, dau fundita pentru raspuns bun

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Se numeste ginecomastie. Citeste cu atentie aici :http://www.sfatulmedicului.ro/......barbat_863

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! nu te alarma, asa a patit si fiul meu, avea niste tate tari ca de fata marehee hee dar e ceva normal, e varsta pubertatiihappy