| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a cazut oblonul de la fnt na peste varful degetului mare. A inceput sa singereze instantaneu si s-a invinetit doar varful unghiei. Credeti ca va cadea unghia? Baza acesteia nu are nimic, doar partea de sus este vanata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| rarestare1 a răspuns:

Depinde daca va cadea de mai multe aspecte dar chiar daca cade o sa se faca la loc exact asa cum a fost in timp destul de scurt(1-3luni perfect).Iti recomand sa cauti ce sa mananci pentu sanatatea unghiilor.