| MysterLove a întrebat:

Stiuca pun o intrebare pe care voi ziceti ca o pun asa la misto dar nu este adevarat. Uneori visez ca fac sex(alt obsedat de porno) dar imediat ce introduc penisul in vagin ejaculuez.Si cand ma trezesc simt un miros de sperma care vine de la penis. Lenjeria era murdara de sperma.Aceste vise le-am avut de mai multe ori.Intrebarea mea este aceasta:credeti ca asa se va intampla si in lumea reala adica cum bag penisul cum sa ejaculez in 1-2 secunde? Va rog nu vreau ca viata mea sexuala sa fie distrusa din cauza aceasta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Cine stie cat timp visezi tu pana ejaculezi, nu stii ca visele dureaza mult chiar daca noi avem impresia ca dureaza doar o clipa, cand vei fi cu o femeie lucrurile se vor schimba in bine, probabil inca esti mic dar vei creste si vei vedea ca visele nu au nimic de-a face cu realitatea

| MysterLove explică (pentru Felys):

Stiu ca visele sunt fictive, dar cand ejaculuez nu doar visez ci chiar se intampla in real!

| Felys a răspuns (pentru MysterLove):

Asta pentru ca te exciti in somn, se numeste polutie nocturna