| Volkswagen123 a întrebat:

Sunt băiat, am 16 ani, 179 înălțime si 62 kg și am foarte multă grăsime pe abdomen. Am slăbit 26 kg in 4 luni. Am deja o luna de când am terminat dieta. Nu m-am îngrășat nici măcar 100 de grame. Dar am multă grăsime rămasă pe abdomen. Ce as putea sa fac ca sa scap de ea? Fără operație. Dau funda! Merg la sala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi, asta este efectul unei diete drastice, intr-o perioada scurta de vreme. Daca ai fii pierdut 2 kg/luna, nu aveai nici un pic de tesut adipos sau piele lasata.
Acum nu-ti ramane decats a mergi als ala 7 zile din 7 si sa faci minim 1 ora/zi sport, ca sa dispara si grasimea.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi, daca faceai si sport in acelasi timp cu dieta, dadeai jos toata grasimea de pe corp, inclusiv cea de pe abdomen.
Acum, singurul lucru care-l poti face este sa te apuci serios de sport, ca sa dai jos grasimea!

| Volkswagen123 explică (pentru Violleta2022):

Am făcut sala și când Țineam dieta. Nu mergeam prea des, ma duceam cam de 2 ori pe săptămâna dar făceam calumea când ma duceam

| Violleta2022 a răspuns (pentru Volkswagen123):

Vezi, asta este efectul unei diete drastice, intr-o perioada scurta de vreme. Daca ai fii pierdut 2 kg/luna, nu aveai nici un pic de tesut adipos sau piele lasata.
Acum nu-ti ramane decats a mergi als ala 7 zile din 7 si sa faci minim 1 ora/zi sport, ca sa dispara si grasimea.

| zăGhost a răspuns:

Mergi la masaj si fa sport.