| TheThingThatShouldNotBe a întrebat:

Saluthappy sunt baiat si am 14 ani si de pe la 12 ani (de cand am parul lung) a inceput sa-mi cada destul de taresad acum as vrea sa ma tund da mi se vede atat de tare chelia incat mi frica crying aevti ceva sfaturi sa imi creasca parul la loc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GlowingShadow a răspuns:

Cel mai sigur e sa intrebi un medic (medicul de familie de ex.) inainte sa te dai cu ceva pe cap. Poti face mai mult rau.

2 răspunsuri:
| whiterose_5684 a răspuns:

O data la 7 ani parul se regenereaza.asa mi s-a intamplat si miesad incearca cu ceai din urzica. dupa ce se regenereaza tot.nu o sa mai cadabig grin

| KamyKaze666 a răspuns:

Da am eu unul mi al recomandat frizerul nu stiu sigur daca da erultate dar merita incercat ai nevoie de vata
ysi gaz imbibi vata in gazo storci putin si dai la radacina firului de par pe tot scalpul dar sa fie "gaz curat" nu "gaz petrolifer lichefiat"
Incearca poate merge am inteles ca prin mdtoda asat parul se regenereaza multa bafta