| r00t1ng a întrebat:

Salut TPU. A mai patit ceva? Atunci cand ma pun sa dorm, desi mi-am dat programul peste cap dorm la 3-4 dimineata am senzatia ca raman fara respiratie si ma trezesc brusc, atipesc cateva secunde si raman fara respiratie si ma sperii. Sau cand merg sa fac dus si imi vine mai multa apa pe cap simt ca raman fara aer. Ma gandesc sa nu am ceva la plamani inceput de astm sau nu stiu ma gandesc la tot felul de chestii. Am facut analize acum o luna au iesit bune, normale. Chiar nu stiu numai rau ma simt in ultimul timp

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Te stii cu anxietate?

| r00t1ng explică (pentru Nirvanaaa):

Cred ca da. la 20 de ani am 50 kg am slabit f mult, m-am ingalbenit, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un pneumolog si lasa prostiile care le debiteaza unii si altii pe aici, cum ca esti posedat, sunt ei nebuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fată sau baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar putea fi vorba de apnee:
https://www.reginamaria.ro/......-tratament

Răspuns utilizator avertizat
| Cristian29 a răspuns:

Probabil anxietate dar poti sa te duci la ORL sa ti verifice nasu gatu etc pentru obstructiuni