| TOOL a întrebat:

acum câteva zile m-am trezit la ora 5:00 cu nasul curgând, am dat cu mâna și am văzut că era sânge, foarte mult sânge, am oprit sângerarea punându-mă pe scaun cu capul ridicat, astăzi îmi suflu nasul și din nou, sângerarea a pornit, am fost la doctor mi-a luat tensiunea și a spus că e ok, dar sângerarea e din cauza răcelii, ceva sfaturi, în a scăpa mai repede de răceală?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andrefrancais a răspuns:

Miere cu propolis
Dar mai bine du-te la un doctor mai bun