| Amooooooor a întrebat:

acum o ora am venit de la dentist.
A fost prima data cand am mers...
Trebuie sa-mi puna plomba si la sfarsit mi-a pus ceva ca un care s-a intarit la masea, dar mi s-a miscat putin putin din locul unde la pus big grin. Trebuie sa-l dea doctorul stomatolog jos sau eu? laughing...
Sunt cam incepatoare big grin :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| miha90z a răspuns:

Probabil ti-a pus un "pansament" big grin nu trebuie sa umbli tu, ci medicul stomatolog.in caz ca iti cade de tot nu ai ce sa mai faci, oricum fereste-te de chestii tari, gen bake rolls etc

2 răspunsuri:
| anna1997 a răspuns:

Poi ti-a pus un medicament care sa curete locul unde o sa iti puna plombabig grin

| Amooooooor explică:

Ok...
Am uitat sa spun ca plomba inca nu mi-a pus-o :d happy