| Denis_1354 a întrebat:

Salut ma numesc Denis, am 16 ani, 1, 76 m si 66 de kg. Am facut sport de cand sunt mic(8 ani ftb, 1 an inot). De la 14 ani am inceput sa fac sala adica am facu 3 luni... m-am lasat si m-am apucat din nou acum o luna, si fac aproape de 2 luni.Ma simt mic vreau sa mai cresc cel putin pana la 1, 80.Deja sunt mai inalt ca parinti mei, dar unchiumiu, si alte neamuri din partea mamei si a tatei sunt inalti. Ma gandeam sa ma apuc de inot cand gat cu sala adica la inceputul lui august, motivul fiind inaltimea... Ce credeti o sa mai cresc? si ce as putea sa mai fac sa cresc?

1 răspuns:
| boracel a răspuns:

Denis din cate stiu eu, cel putin in cazul baietilor sala stopeaza crestereathinking
poti incerca sa faci tractiuni.am auzit ca ajuta.

sper sa-ti fiu de folos:*