| Koala7752 a întrebat:

am 16 ani si am o problema legata de penis.Daca trag pielea ca sa iasa "capul" penisului fix unde se termina pielea am un fel de bube albe dar nu provoaca vreun disconfort sau vreo durere. Aveti ideea ce ar putea fi si daca e ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| patrik986 a răspuns:

Mai bine te duci la un urolog ca poate sa fie o infectie sau ceva, spalate bine cu apa si sapun acolo iar daca petele nu au disparut du-te la un urolog.

| Koala7752 explică (pentru patrik986):

Faza e ca am chestiile astea de foarte mult timp, cred ca ani(de abia acum am inceput sa fiu mai curios despre penis) iar ele nu par a fi niste bube obisnuite parca e un fel de crusta sa zic asa doar ca ramane acolo

| patrik986 a răspuns (pentru Koala7752):

Du-te la un urolog, nimeni de aici nu iti poate zice concret ce este pana nu te duci la un consult.Sa nu iti fie rusine ca nu esti singurul care merge la urolog, mai bine te duci acum decat sa regreti mai tarziu.