| cosmo123 a întrebat:

Salut tpu.am 2 intrebari pentru voi, dar va rog sa imi raspundeti cu seriozitate. prietena mea o fost in acea perioada a lunii, iar cu o zi inainte de a se termina perioada, am facut sex anal, si posibil sa fi lasat in acea zona lichid seminal, nu sperma. e un risc sa ramana?
sau nu? ce sanse sunt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Matt24 a răspuns:

Asta nu-ti pot garanta, poat cumva au curs cateva picaturi unde nu trebuie, dar cel mai probabil nu

10 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu.

| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Nu există nici un risc să rămână.
Stați liniștiți.

| krysstal a răspuns:

Daca prietena ta e vaca, e posibil sa ramana insarcinata de la sex anal. Daca nu stai fara grija.

| cosmo123 explică (pentru krysstal):

Puteai sa o zici frumos.
si era si in perioada deci nu are sanse nu?

| Matt24 a răspuns:

Nu-i risc

| cosmo123 explică (pentru Matt24):

Absolut deloc?

| Matt24 a răspuns (pentru cosmo123):

Asta nu-ti pot garanta, poat cumva au curs cateva picaturi unde nu trebuie, dar cel mai probabil nu

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În PRIMUL rând, lichidul seminal = SPERMA!

Cred că ai vrut să te referi la lichidul PRESEMINAL ( prespermatic )...

Dacă lichidul preseminal ( sau seminal ) NU a intrat în contact cu secreţia vaginală a tipei, atunci NU are cum să rămână însărcinată!

Toate cele bune.

| cosmo123 explică (pentru bursuc001):

Scuze de greseala, si eu acolo nu am specificat dar dupa o perioada scurta de timp(5-6min.) a mers la baie, s-a spalat, a urinat si i-a mai curs sange rau, si cu astea spuse sunt sanse?

| bursuc001 a răspuns (pentru cosmo123):

Nu cred că sunt şanse de sarcină.

| Alexandru_Purtan_1988 a răspuns:

Nu se poate sa ramana insarcinata cu lichid seminal! Dar cum a ramas lichid seminal acolo? A facut sex cu un pusti de 10ani?