| paulsucevianu a întrebat:

am o intrebare pentru voi.Am o unghie incarnata am avut 3 operati chirurgicale dar fara succes dar la ultima operatie mi-s-a scos unghia cu totu si a crescut pana la jumatate si iar in carne a ajuns va rog dati-mi niste sfaturi folositoare va rog am ajuns la limita as vrea niste sfaturi mai ales de la un doctor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Katalyne a răspuns:

Nu sunt doctor dar cred ca te pot ajuta repet CRED.
Du-te inapoi la chirurgii care teau operat si zile ce s-a intamplat dar daca tu ai facut ceva care sa implice unghiile (de exemplu: ai jucat fotbal sau orice sport care implica piciorul) dar daca ai la mana aceeasi chestie ca deasuprea.
Sper ca te-am ajutat.