| DonyHD a întrebat:

Am o problema foarte importantă in viața mea si anume ca trebuie sa imi fac circumcizie, am tot amânat pana la vârsta asta dar deja am 22 de ani si trebuie sa o fac pentru ca imi ruinează viața sexuală. Acum întrebarea mea este daca știți unde as putea sa fac o așa operație de fimoza si cam cât ar costa? Va mulțumesc mult aștept răspunsuri si dau funda+voturi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| carinadelia a răspuns:

Iubitul meu a facut o ruptura de fren (destul de dura) in timpul unui act sexual, a fost de urgenta la spital unde sub anestezie i l-a taiat si i-a fost taiat putin si din preput. Nu a simtit nimic, si a durat 20 de minute cu totul (de cand a intrat in sala de operatie pana a iesit). Dupa ce a iesit de sub anestezie era in camera cu alti 2 baieti care erau la fel. Ras, caterinca, ca baietii...S-a operat la spitalul Fundeni din Bucuresti. incearca si la spitalul de Urologie Panduri. Te duce undeva la 1000 lei cu totu (de la chiloti noi pijama pana la asistente etc.) Nu te p
speria, ca nu e cine stie ce!

| DonyHD explică (pentru carinadelia):

Sincer mi se pare cam mult, eu citisem pe net undeva la 250-500 RON pentru banii astia mai bine mi-o tai eu cu foarfeca decat sa dau atat pentru o zi doua de stat acolo laughing))) si apropo in timpul actului sexual niciodata nu s-a rupt, oricat am incercat dar ma jeneaza foarte tare.

1 răspuns: