| Szmigal32 a întrebat:

Salut TPU, cat costa o operație de circumcizie si unde as putea sa o fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la un medic Urolog sau Chirurg si te poate opera unul din ei.
Preturile sunt diferite, infunctie de clinica, spitalul sau cabinetul privat unde se face operatia.
Intrebi medicul cand mergi sa te consulte prima oara.

https://www.sanador.ro/circumcizie

aici spune ca-i 1000 euro cu toate incluse:
https://www.cosmedica.ro/fimoza/

| dullcat a răspuns:

Buna.De unde stii ca ai nevoie de o astfel de operatie? Mergi la medic si tot acolo afli inclusiv pretul.

| Szmigal32 explică (pentru dullcat):

Pentru ca aveam fimoza de mic si acum mi am făcut curajul sa rezolv asta

| Violleta2022 a răspuns (pentru Szmigal32):

Pacat, ai fii putut sa curmi suferinta cu multi ani in urma si sa-i permiti cucului sa mai creasca, dar acum este prea tarziu pentru crescut, dar te poti opera ca sa poti fii "normal" mai ales ca vrei sa dai la jandarmi, Politie sau armata si acolo ti se face control medical amanuntit, inclusiv la cuc.

| Szmigal32 explică (pentru Violleta2022):

Fimoza nu i afectează creșterealaughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Szmigal32):

I-a afectat-o, acum este demult incheiata.