| Sociopatul a întrebat:

am o secretie la buric. Mentionez ca in ultimul timp sunt activ din punct de vedere sportiv. Poate sa fie asta motivul cu buricul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E cald, transpiri tot timpul, e normal.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, ai facut hernie ombilicala daca nu opresti sportul sau efortul fizic prelungit o sa trebuiasca sa te opereze, hernia ombilicala ne operata poate face complicatii severe ajungind la peritonită si deces.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si inca ceva numai ridica greutati ca si din cauza asta ai probleme cu buricul deoarece nu ai muschi in zona burtii se rupe prapurul care ține intestinele.

| Sociopatul explică (pentru CristiDinBucuresti):

Muschii sunt in formare, daca formez muschii trece?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Sociopatul):

Cred ca da, intreaba medicul

| Sociopatul explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mi-e frica de doctori