| Paul_Dorian_1998 a întrebat:

am si eu o intrebare: de ce ma doare osul de la fund?
ma doare de vreo 3-4 zile si nu am dat cu nici o crema sau ceva compresa cu gheata sau apa... spuneti-mi va rog ce as putea sa fac sa scap de durerea de la fund? Multumesc Frumos big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Saltea proasta in care dormi, stai pe ceva dur mult timp, ia o perna si pune-o sub fund la scoala.

| Paul_Dorian_1998 explică (pentru mgtow):

Pai da bun si durerea asta trece de la sine sau trebuie tratata?

| mgtow a răspuns (pentru Paul_Dorian_1998):

Trece singura.

| darrio2007 a răspuns:

Stai mult pe scaun.

| AntoniaAndreea a răspuns:

Si eu am la fel laughing Faci sport in fiecare dimineata, mai ales un exercitiu pentru fund :p

| Paul_Dorian_1998 explică (pentru AntoniaAndreea):

Si durerea asta trece de la sine sau?

| AntoniaAndreea a răspuns (pentru Paul_Dorian_1998):

Nici acum nu mi-a trecut, drept sa-ti spun, nu stiu de ce laughing E din cauza statului prea mult in fund, pe scaun, etc, dupa parerea mea.

| Paul_Dorian_1998 explică:

Pai da bun si trece de la sine durerea asta sau? laughing ca e stresant sincer happy