| JuSt222 a întrebat:

am si eu o problema..Am 18 ani fumez cam de 2 ani jumate si simt asa constant o stare de slabiciune. Azi de dimineata am fumat o tigare si mi s-a facut putin rau, recunosc ca nu am mancat nimic.La ora de sport am alergat cam 5 minute dupa care simteam o caldura foarte mare in plamani, gen mii se suprasolicitasera imi ardeau si ma simteam ff obosit. Dupa care am inceput sa tusesc.Senzatia aceea a trecut dar inca ma simt obosit se poate sa fie cancer?

Stare de oboseala de vreo cateva luni asta cred ca este de la masele de minte + ca am slabit foarte mult in volum nu in greutate..Este cumva ca m-am lasat de sala? Am fost 4 luni. Aveam 67 de kg si bine format acum am 67 si am slabit mult la brate-piept-picioare etc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Lasate de fumat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci sport dar fumezi. Amestec mai rau ca asta nu este. Cel mai bine ar fi sa te lasi de fumat deoarece plaminii iti sint deja afectati (din cea ce descrii tu). Nu spune ca nu poti. Trebuie doar sa vrei. Si, mergi la medic cit mai repede.

| vampir004 a răspuns:

Pai,lasa-te de fumat