| KingOfShadow a întrebat:

am si eu o problema deci zilele astea ar trebui sa fac o ablatie la inima ( ca sa rezolve palpitatiile ) si mi-e oleaca frica am cateva intrebari pentru cine a facut : 1. te acopera pe fata sa nu vezi? 2. Te dezbraca de tot? 3. e dureros happy? 4. cum te simti in timpul ablatiei? 5. poti avea incidente nefericite? care? ( in timpul ablatiei )

Va rog raspundeti cei care ati m-ai facut si spuneti sincer

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am facut, dar stiu: nu te acopera pe fata dar nici nu vezi. Nu ai cum. Si, evident, ca la orice operatie, te dezbraca. Cum s-ar putea altfel?! Apoi, te anesteziaza, nu simti durere. Nu pot fi incidente, este o procedura usoara. Curaj si sanatate!

| KingOfShadow explică (pentru anonim_4396):

Ai spus ca ma dezbraca eu ma refer si de chiloti happy?