| There a întrebat:

Am si eu o problema, m-am ridicat brusc si am ametit si de atunci am o senzatie neplacuta la urechi,simt ca sunt calde, ba ca sunt reci... si ma panichez.Mi'e frica, poate fi o paralizie sau ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CatalyN4 a răspuns:

Poate ai lipsa de calciu

| There explică (pentru CatalyN4):

Am lipsa de calciu foarte mare chiar...dar este prima oara cand s-a intamplat asa.

| CatalyN4 a răspuns (pentru There):

Inteleg... poate sa acumulat, incearca sa consumi multe alimente care contin calciu si vezi cum te simti dupa 1-2 zilewinking

| A1s a răspuns:

Si mie mi se intampla, stai linistita nu se intampla nimic, dar totusi daca nu iti trece problema cu urechile mai bine ai merge la doctor. Oricum nu te mai gandi ca e ceva grav