| daniel890 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum îmi pot face un ghips de unul singur acasă : ce materiale voi avea nevoie, procesul prin care îl voi crea etc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Ti-ai pus in gand sa te arunci de pe bloc si n-ai bani de doctor, nu? Zgarcitule!

| MyNameIsJohnny a răspuns:

Nu fa prostia asta! Mai bine iti cumperi unul. cine stie ce-ti iese. nu te zgarcii.

| daniel890 explică (pentru MyNameIsJohnny):

Pai si de unde pot sa imi cumpar unul?

| MyNameIsJohnny a răspuns (pentru daniel890):

Mergi la o farmacie / doctor