| Riko_Richardo_1982 a întrebat:

Astazi cand m-am trezit am remarcat ca am o umflatura mai jos de ochi la cam vreo 2-3 cm.Nu stiu, poate m-a intepat un paianjen sau un tantar...dar este umflat cam cat o corcodusa mai mica si este foarte tare, daca pun degetul pe el simt ca este foarte tare si simt o durere mica in aceea zona.Nu stiu ce naiba am, va rog sa imi puteti explica si cum as putea sa rezolv aceasta problema minora/majora.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BogdanGabi a răspuns:

Consulta un doctor!

| Riko_Richardo_1982 explică (pentru BogdanGabi):

Asta e, nu pot! stau la tara cu bunica si pana la Bucuresti sut 60 de km, mama nu ar venii sa ma ia pentru asa ceva de la Bucuresti... nu stiu...

| SandyBogdan2 a răspuns (pentru Riko_Richardo_1982):

Sunt tot eu dar logat de pe Facebook. Poti sa o intrebi, poate te poate lua la Bucuresti.