| anonim_4396 a întrebat:

Astazi m-am zgariat la nas din greseala ( in interior, cu unghia, ma manca nasul si am bagat din greseala degetul inauntru si m-am zgariat) Ce am observat este ca mi se vede foarte mult osul cand stramb nasul.E ceva grav? si pe cealalta nara se vede, dar mult mai putin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai cuminte ca este normal!

| CuriousStuff a răspuns:

Nu are cum sa ti se vada osul. Sigur tot asa era si pana acum doar ca nu ai observat tu. Nu e nimic anormal.