| Coarna_Mihai_1990 a întrebat:

Azi am mers la prietena mea... si dupa perioada de mici pupici am inceput sa ne sarutam, pe bune, nu simple atingeri de buze, cred ca chestia asta am facut-o cam 2-3 ore happy si dupa 1 ora si ceva, au inceput sa ma apuce niste dureri de burta, pe bune acum, si n-am prea mancat inainte. poate sa fie din cauza " schimbului de saliva ", chiar daca suna mai ciudat, sau o fi doar problema ca nu am mancat, acuma nu stiu si s-a intamplat de doua ori la rand, si mereu dupa ce ne-am sarutat asta o fi problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Si bolile alea au incubatie instantanee? da, prin sarut se pot transmite bts, mai ales daca ai vreo afta/herpes, dar incubarea virusului ia ceva timp (ordinul zilelor, lunilor).

6 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Erai cumva constipat inainte?laughingti-a facut dezlegare la stomac

| cristimihailov a răspuns:

Intr-adevar, o intrebare de anale istorice.

| AndreeaIII a răspuns:

Nu cred ca ar fi o problema sarutul, adica pe bune eu am citit ca e sanatos sa saruti, este din cauza ca nu ai mancat, nu iti face griji

| Coarna_Mihai_1990 explică (pentru AndreeaIII):

Am pus intrebarea asta fiindca am citit ca prin sarut de pot da si boli big grin si de aia voiam sa ma asigur! Mrs!

| Coarna_Mihai_1990 explică (pentru JohnnyBi):

Da ai dreptate si adaug, ca o gluma, si daca mi-a ramas gustul buzelor ei happy e ceva de rau laughing big grin?!

| JohnnyBi a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Si bolile alea au incubatie instantanee? da, prin sarut se pot transmite bts, mai ales daca ai vreo afta/herpes, dar incubarea virusului ia ceva timp (ordinul zilelor, lunilor).