| xJennette a întrebat:

Azi am stat in afara si la un moment dat mi s-a facut negru inaintea ochilor,ma a, etea capul si rasuflam greu de parca eram in apa apoi am baut apa si iar a inceput dar nu mi s-a facut negru dar luminos tare chiar foarte tare si in regiunea pieptului parca ma aprindeam imi era foarte cald! Ce poate fi asta? Ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Posibil o ameteala, numai sta la soare atata

| Cristinaaa57 a răspuns:

Poate ai lipsa de calciu

| naty1919 a răspuns:

O chestie ciudata pot spune!
si mie mi se intampla cand vad lumina si mi ce face putin rau si dupa 5 secunde gata! poate a fost o chestie pe moment sau ai facut ceva.
Bafta!