| anonim_4396 a întrebat:

Salut Tpu.Cam de o saptamana testiculul drept ma doar cand apas usor pe el.Este si umflat.Arata ca cel stang(nu se vad vene/vanatai/etc).Tin sa mentionez ca am mai fost operat la hernie sau de torsiune la ambele tesricule. Durerea nu este la fel de mare ca atunci cand a trebuit sa ma.operez.Niste sfaturi ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LuizaMaria11 a răspuns:

Fa un ceai de musetel si uda o carpa (sa fie fierbinte ceaiul) apoi pune-l pe testicul. funda?