| NeedHelp1 a întrebat:

Salut TPU!

Care este cel mai puternic medicament împotriva colesterolului?
Am luat Atoris 40mg dar e slab.

Daca știți... dacă aveți sau ați avut probleme cu colesterolul și sunteți mai documentați spuneți-mi și mie, vă rog, un medicament puternic împotriva colesterolului.

Țin dietă, fac sport, mănânc numai verzituri dar am nevoie de o recomandare și apoi o prezint medicului.

Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu am ceva probleme cu colesterolul și iau un medicament care își face efectul. Dar nu îți voi recomanda astfel de medicație pe net. Asta se prescrie de un medic. Daca ce iei tu acum nu funcționează adresează te medicului să îți schimbi tratamentul.

| NeedHelp1 explică:

Nu mă luați că de ce nu întreb direct medicul etc. etc.
Am cerut o părere, dacă știți vreun medicament e binevenit, o să mă interesez de el, mulțumesc încă o dată!