| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca am o problema, nu prea pot sa ma descurc in jocuri ( dau un exemplu) nu pot sa fac multe chestii de o data. de exemplu pe joc cand trebuie sa misc si mouse-ul si sa scriu si ceva pe chat si sa ma si uit in parti, mi-e foarte greu. parca as gandi greu. si nici in societate nu prea stiu ce sa fac ( nu sunt timid, sunt iesit afara, nu stau toata ziua in casa ) dar pur si simplu, cand profesorul se uita la mine nu stiu ce sa zic si imi dau capul intr-o parte brusc ( involuntar ) clipesc excesiv. sau si cand stau pe scaun imi vine sa dau din spate din senin. ce pot avea? cand vreau sa explic ceva nu pot sa explic. nu imi gasesc cuvintele, nu stiu cum sa explic pur si simplu. ce pot face? :/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Si ce ai vrea la momentul respecit, sa vin din Arad si sa te invat cum sa te controlezi? asemenea de intrebari sunt chiar scarboase

| ĂlaRău a răspuns:

Un control.