| xGamerZ212 a întrebat:

daca inghiti un paianjen poti pati ceva? Am arahnofobie si cred ca lasasem sticla de bere intr-un colt de camera si cand am luat un gat aveam panza de paianjen pe obraz, si am zis ca a intrat in bere si l am inghitit si de atunci imi dau filme ciudate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce ti-ar intra un paianjen in gura, asta este intrebarea, fantezi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă îl ihghiți, în final va muri.

| Furnicuta000 a răspuns:

E ca si cum ai inghiti o musca, adica nu e mare branza.

| Digikey a răspuns:

Ai păienjeni mici.Aici la noi daca vine imi ia berea si fuge cu ea.

| xGamerZ212 explică (pentru Digikey):

laughing despre ce locatie e vorba?

| DarthNiger a răspuns:

Chiar daca inghiti paianjenul o sa moara datorita sucului gastrid din stomac, deci nu o sa iti gaureasca organele si nici nu o sa iti iasa prin piept ca xenomorfii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că păianjenul a murit înecat de mult. Nu o să pățești nimic.

| edit28 a răspuns:

Daca pana maine nu devi spiderman, o sa fie bine.

| SuperUser a răspuns:

????