| CretuTau a întrebat:

Salut, TPU! Dau Funda!
Din vara ma duc la kickboxing, am 1.67 si fac 16 ani in 3 luni.
Ma gandeam sa merg la ceva inot sau basket sa ma inalț dar mi-ar placea mai mult sa fac kickboxing.
Am sanse sa mai cresc?
Merita sa faci kickboxing?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Crești doar cât este scris în codul tău genetic contrar tuturor miturilor. Un mic procent te-ar putea ajuta stretchingul, să stai agățat de o bară.

| CretuTau explică (pentru Frank51):

Ok frt happy ms sper sa fac măcar 1.77 in viitor