| CretuTau a întrebat:

Salut! Vreau sa ma duc cam cateva saptamani o luna la inot, oricum nu știu sa inot si măcar invat. Dupa înspre vara vreau sa merg la kickboxing deoarece asta mi-ar placea sa fac..ma gandeam la ceva basket sau tot inot dar nu..ideea este da eu fac 16 ani am 1.67 si vreau sa știu daca ma mai pot creste in inaltime? O sa iau si niste suplimente de vitamine, o sa incerc sa dorm mai devreme ca nu dorm devreme aproape deloc. laughing)) parere?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copile ti-am mai zis. Fă sport pentru sănătate, nu pentru inalțime. Nu au treabă cu înălțimea.